Kategorie

Informace

Dodací podmínky

Po obdržení objednávky prodávající v nejkratším možném termínu elektronickou poštou kupujícího informuje o termínu dodání. Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, že termín dodání je pro něj nevyhovující, v takovém případě je povinen tuto skutečnost neprodleně oznámit elektronickou poštou, telefonicky nebo písemně prodávajícímu.

Postup při přebírání zboží

Před převzetím zboží je kupující povinen řádně zkontrolovat neporušenost obalu. Jakékoli porušení celistvosti obalu je kupující povinen zapsat do přepravního listu. V případě, že má kupující pochybnosti o kvalitě přebíraného zboží, může zboží odmítnout, převzít nebo požádat řidiče, aby byl přítomen vybalení a kontrole výrobku. Podepsáním přepravního listu kupující stvrzuje převzetí zboží v bezvadném stavu. Tímto podpisem se komplikuje případná dodatečná reklamace.

Možnosti dodání

  • Osobní odběr - po dohodě lze osobně převzít na naší provozovně v Mnichovicích
  • Platba předem - zboží bude doručeno prostřednictvím přepravce GEIS za jednotnou cenu 50 Kč
  • Platba na dobírku - zboží bude doručeno prostřednictvím přepravce GEIS za jednotnou cenu 80 Kč


Při objednávce zboží Managreen o celkovém objemu nad 20 l, Lechuza Pon na 25l a Vermikompost nad 50 l bude kupující dopředu vyrozuměn prodávajícím o nákladech na dopravné, jehož výše bude účtována dle brutto váhy objednaného zboží a sazeb přepravců za danou váhu.