Cube Cottage

Katalog

Informace

 • Cube Cottage antracit

 • Cube Cottage mokka

 • Cube Cottage bílá

Cube Cottage

Květináče Lechuza Cube Cottage jsou jsou vyráběny ve třech velikostech a třech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovou strukturou imitující pletený ratan, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky svém povrchové struktuře jsou ideálním doplňkem na terasách a zahradách.

Cube Cottage Počet produktů: 8

Podkategorie

 • Cube Cottage 30

  Květináč Lechuza Cube Cottage 30 je vyráběn ve třech barvách a při své velikosti 30x30x30cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 60cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

 • Cube Cottage 40

  Květináč Lechuza Cube Cottage 40 je vyráběn ve třech barvách a při své velikosti 40x40x40cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 100cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

 • Cube Cottage 50

  Květináč Lechuza Cube Cottage 50 je vyráběn ve čtyřech  barvách a při své velikosti 50x50x50cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 160cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek