Classico Premium LS

Informace

 • Classico Premium LS taupe

 • Classico Premium LS červená

 • Classico Premium LS bílá

Classico Premium LS

Květináče Lechuza Classico LS jsou jsou vyráběny v pěti velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, ozdobný rámeček v barvě obalu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro velikosti 43 a 50 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové pod...

Květináče Lechuza Classico LS jsou jsou vyráběny v pěti velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, ozdobný rámeček v barvě obalu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro velikosti 43 a 50 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci.

Zobrazit

Classico Premium LS Počet produktů: 38

Podkategorie

 • Classico LS 21

  Květináč Lechuza Classico LS 21 je vyráběn v několika barvách a při své velikosti 21x20cm (průměr x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 50cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

 • Classico LS 28

  Květináč Lechuza Classico LS 28 je vyráběn v několika barvách a při své velikosti 28x26cm (průměr x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 70cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

 • Classico LS 35

  Květináč Lechuza Classico LS 35 je vyráběn v několika barvách a při své velikosti 35x33cm (průměr x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 90cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

 • Classico LS 43

  Květináč Lechuza Classico LS 43 je vyráběn v několika barvách a při své velikosti 43x40cm (průměr x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 100cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

 • Classico LS 50

  Květináč Lechuza Classico LS 50 je vyráběn v několika barvách a při své velikosti 50x47cm (průměr x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 120cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 38 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 38 položek