Balconera Stone

Informace

  • Balconera Stone grafitová

  • Balconera Stone šedá

  • Balconera Stone písková

Balconera Stone

Truhlíky Lechuza Balconera Stone jsou jsou vyráběny ve dvou velikostech a třech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky použitému materiálu a povrchové struktuře jsou tyto květináče odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám.

Balconera Stone Počet produktů: 6

Podkategorie

  • Balconera Stone 50

    Truhlík Lechuza Balconera Stone 50 je vyráběn ve třech barvách a při své velikosti 50x19x19cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 30cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

  • Balconera Stone 80

    Truhlík Lechuza Balconera Stone 80 je vyráběn ve třech barvách a při své velikosti 80x19x19cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 30cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek