Cube Glossy

Katalog

Informace

  • Cube Glossy bílá

  • Cube Glossy červená

  • Cube Glossy antracit

Cube Glossy

Květináče Lechuza Cube Glossy byly vyvinuty pro pěstování bez přesazování. Do dna květináče, v němž jste si přinesli rostlinu, vsunete hrot s knotem, vložíte do Cube Glossy a máte zasazeno! Cube Glossy jsou vyráběny ve dvou velikostech třech základních a několika limitovaných barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s lesklo...

Květináče Lechuza Cube Glossy byly vyvinuty pro pěstování bez přesazování. Do dna květináče, v němž jste si přinesli rostlinu, vsunete hrot s knotem, vložíte do Cube Glossy a máte zasazeno! Cube Glossy jsou vyráběny ve dvou velikostech třech základních a několika limitovaných barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s lesklou povrchovou úpravou, sázecí vložku a trn se zavlažovacím knotem.

Zobrazit

Cube Glossy Počet produktů: 9

Podkategorie

  • Cube Glossy 14

    Květináče Lechuza Cube Glossy 14 byly vyvinuty pro pěstování bez přesazování. Jsou vhodné pro rostliny v květináčích o průměru 10 - 12 cm. Do dna květináče, v němž jste si přinesli rostlinu, vsunete hrot s knotem, vložíte do Cube Glossy 14 a máte zasazeno! Cube Glossy 14 jsou vyráběny ve třech základních a několika limitovaných barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s lesklou povrchovou úpravou, sázecí vložku a trn se zavlažovacím knotem.

  • Cube Glossy 16

    Květináče Lechuza Cube Glossy 16 byly vyvinuty pro pěstování bez přesazování. Jsou vhodné pro rostliny v květináčích o průměru 13 - 15 cm. Do dna květináče, v němž jste si přinesli rostlinu, vsunete hrot s knotem, vložíte do Cube Glossy 16 a máte zasazeno! Cube Glossy 16 jsou vyráběny ve třech základních barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s lesklou povrchovou úpravou, sázecí vložku a trn se zavlažovacím knotem.

Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek