Cursivo Premium

Katalog

Povolené filtry:

  Informace

  • Cursivo Premium bílá

  • Cursivo Premium antracit

  • Cursivo Premium

  Cursivo Premium

  Květináče Lechuza Cursivo jsou jsou vyráběny v třemi velikostech a sedmi barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro velikosti 40 a 50 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci. Květináče...

  Květináče Lechuza Cursivo jsou jsou vyráběny v třemi velikostech a sedmi barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro velikosti 40 a 50 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci. Květináče Cursivo mají výpustný ventil a je tedy možné je použít ve venkovním prostředí.

  Zobrazit

  Cursivo Premium Počet produktů: 4

  Podkategorie

  • Cursivo Premium 30

   Květináč Lechuza Cursivo Premium 30 je vyráběn v sedmi  barvách a při své velikosti 30x30x49cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 60cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

  • Cursivo Premium 40

   Květináč Lechuza Cursivo Premium 40 je vyráběn v sedmi  barvách a při své velikosti 40x40x67cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 100cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

  • Cursivo Premium 50

   Květináč Lechuza Cursivo Premium 50 je vyráběn v sedmi  barvách a při své velikosti 50x50x94cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 120cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

  Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
  Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek