Cilindro Color

Katalog

Povolené filtry:

  Informace

  • Cilindro oranžová

  • Cilindro mix

  • Cilindro bílá

  Cilindro Color

  Květináče Cilindro Color jsou vyráběné ve třech barvách a dvou rozměrech s povrchovým designem svislých pruhů. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou sázecí vložku se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování t...

  Květináče Cilindro Color jsou vyráběné ve třech barvách a dvou rozměrech s povrchovým designem svislých pruhů. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou sázecí vložku se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

  Zobrazit

  Cilindro Color Počet produktů: 6

  Podkategorie

  • Cilindro Color 23

   Květináče Cilindro Color 23 jsou vyráběné ve třech barvách s povrchovým designem svislých pruhů. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou sázecí vložku se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

  • Cilindro Color 32

   Květináče Cilindro Color 32 jsou vyráběné ve třech barvách s povrchovým designem svislých pruhů. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou sázecí vložku se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

  Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
  Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek