Truhlíky

Informace

Truhlíky

Truhlíky Lechuza všech tvarů a velikostí.

Truhlíky V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Balconera Color

  Truhlíky Lechuza Balconera Color jsou jsou vyráběny ve dvou velikostech a čtyřech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky použitému materiálu a povrchové struktuře jsou tyto květináče odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám.

 • Balconera Cottage

  Truhlíky Lechuza Balconera Cottage jsou jsou vyráběny ve dvou velikostech a čtyřech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovou strukturou imitující pletený ratan, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky svém povrchové struktuře jsou ideálním doplňkem na terasách a zahradách.

 • Balconera Stone

  Truhlíky Lechuza Balconera Stone jsou jsou vyráběny ve dvou velikostech a třech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky použitému materiálu a povrchové struktuře jsou tyto květináče odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám.

 • Balconissima Color

  Ozelenění balkónu nebylo nikdy snazší. Truhlík Balconissima Color obsahuje prostor pro 3 pěstební květináčky o průměru 10 - 12 cm. Nemusíte tedy nic přesazovat, do truhlíku umístíte okrasné rostliny či bylinky přímo s květináčkem. Díky knotovému zavlažovacímu systému dostávají rostliny správné množství vláhy. Vyrábějí se ve třech barvách.

 • Trio Cottage

  Truhlíky Lechuza Trio Cottage jsou jsou vyráběny ve dvou velikostech a čtyřech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovou strukturou imitující pletený ratan, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky svém povrchové struktuře jsou ideálním doplňkem na terasách a zahradách.