Květináče

Informace

Květináče

Květináče Lechuza středních a velkých rozměrů vhodné pro všechny typy a velikosti rostlin. Lze je použít jak ve vnitřním tak venkovním prostředí.

Květináče V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Canto Color kostka

  Květináče Canto Color kostka vyráběné ve třech barvách a dvou rozměrech na první pohled zaujmou svou povrchovou úpravou imitující vzhled kamene. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou vložku v barvě obalu se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

 • Canto Color sloup

  Květináče Canto Color sloup vyráběné ve třech barvách a dvou rozměrech na první pohled zaujmou svou povrchovou úpravou imitující vzhled kamene. Komplet obsahuje barevným obal, vyjímatelnou vložku v barvě obalu se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

 • Canto Premium kostka

  Květináče Canto Premium kostka jsou vyráběné v sedmi barvách s povrchovou úpravou lesklý či metalický lak. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou vložku se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Nemají zabudovaný přepad s odtokem, takže jsou vhodné spíše do interiéru. Je možné dokoupit kolečka pro snadnou manipulaci.

 • Canto Premium sloup

  Květináče Canto Premium sloup jsou vyráběné v sedmi barvách s povrchovou úpravou lesklý či metalický lak. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou vložku se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Nemají zabudovaný přepad s odtokem, takže jsou vhodné spíše do interiéru. Je možné dokoupit kolečka pro snadnou manipulaci.

 • Cararo Premium

  Truhlík Lechuza Cararo je vyráběn v několika barvách a při své velikosti 75x30x43cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 80cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

 • Cascada Color

  Květináče Cascada Color jsou vyvinuty speciálně k pěstování letniček či zeleniny a to na ploše o průměru pouhých 49 cm v podobě až 124 cm vysokého třípatrového sloupu. Je možné zvolit variantu jedno, dvou či třípatrového květinového sloupu, který bude v létě přetékat barvami Vašich letniček! Květináče Cascada jsou vyrobeny z probarveného plastu v břidlicové barvě a obsahují kromě samotného květináče i zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

 • Cascadino Color

  Květináč Cascadino Color je ideální pro balkónové zahrádky a to buď pro pěstování letniček nevo bylinek, ovoce či zeleniny. Díky zabudovanému přepadu j použitelný jak v interiéru tak ve venkovním prostředí. Při dokoupení závěsu je možné jej použít jako závěsný květináč a při dokoupení spojovacího dílu ho lze kombinovat s nádobami Cascada Color a postavit z nich několikapatrový sloup.

 • Cilindro Color

  Květináče Cilindro Color jsou vyráběné ve třech barvách a dvou rozměrech s povrchovým designem svislých pruhů. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou sázecí vložku se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

 • Classico Premium

  Květináče Lechuza Classico jsou jsou vyráběny v sedmi velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro velikosti 43, 50, 60 a 70 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci. Květináče Classico nemají výpustný ventil a není tedy možné je použít ve venkovním prostředí z důvodu možného rizika přemokření při děšťových srážkách.

 • Classico Color

  Květináče Lechuza Classico Color jsou jsou vyráběny ve čtyřech velikostech a čtyřech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky použitému materiálu a povrchové struktuře jsou tyto květináče odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám. Pro velikost 43 k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci.

 • Classico Premium LS

  Květináče Lechuza Classico LS jsou jsou vyráběny v pěti velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, ozdobný rámeček v barvě obalu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro velikosti 43 a 50 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci.

 • Cube Color LS

  Květináče Lechuza Cube Color LS jsou jsou vyráběny ve dvou barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky použitému materiálu a povrchové struktuře jsou tyto květináče odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám.

 • Cube Cottage

  Květináče Lechuza Cube Cottage jsou jsou vyráběny ve třech velikostech a třech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovou strukturou imitující pletený ratan, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky svém povrchové struktuře jsou ideálním doplňkem na terasách a zahradách.

 • Cube Premium

  Květináče Lechuza Cube Premium jsou jsou vyráběny ve třech velikostech a sedmi barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Lze je použít jak v interiéru tak ve venkovním prostředí.

 • Cubeto Color

  Květináče Cubeto Color vyráběné ve třech barvách a dvou rozměrech na první pohled zaujmou svou povrchovou úpravou imitující vzhled kamene. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou vložku v barvě obalu, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

 • Cubico Premium

  Květináče Lechuza Cubico jsou jsou vyráběny ve čtyřech velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro Cubico 30 a Cubico 40 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci.

 • Cubico Color

  Květináče Lechuza Cubico Color jsou jsou vyráběny ve třech velikostech a čtyřech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky použitému materiálu a povrchové struktuře jsou tyto květináče odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám.

 • Cubico Cottage

  Květináče Lechuza Cubico Cottage jsou jsou vyráběny ve dvou velikostech a čtyřech barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovou strukturou imitující pletený ratan, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky svém povrchové struktuře jsou ideálním doplňkem na terasách a zahradách.

 • Cursivo Premium

  Květináče Lechuza Cursivo jsou jsou vyráběny v třemi velikostech a sedmi barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro velikosti 40 a 50 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci. Květináče Cursivo mají výpustný ventil a je tedy možné je použít ve venkovním prostředí.

 • Delta Premium

  Květináče Lechuza Delta jsou jsou vyráběny ve dvou velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, ozdobný rámeček v barvě obalu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí.

 • Nido Cottage

  Květináč Lechuza Nido Cottage je vyráběn ve čtyřech barvách a díky závěsným lankům je možné jej zavěsit a pěstovat převislé rostliny v prostoruMá zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku, samozavlažovací set a tři kusy nerezových lanek zakončených háčkem.

 • Puro Color

  Květináče Lechuza Puro Color jsou jsou vyráběny ve dvou velikostech ( velký a stolní květináč) a dvou barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Díky použitému materiálu a povrchové struktuře jsou tyto květináče odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám.

 • Quadro Premium

  Květináče Lechuza Quadro jsou jsou vyráběny v pěti velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro velikosti 43 a 50 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci. Květináče Quadro nemají výpustný ventil a není tedy možné je použít ve venkovním prostředí z důvodu možného rizika přemokření při děšťových srážkách.

 • Quadro Premium LS

  Květináče Lechuza Quadro LS jsou jsou vyráběny v pěti velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, ozdobný rámeček v barvě obalu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Pro velikosti 43 a 50 jsou k dispozici kolečka ve formě pojezdové podložky pro lepší manipulaci.

 • Rondo Premium

  Květináče Lechuza Rondo jsou jsou vyráběny ve dvou velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, ozdobný rámeček v barvě obalu, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí.

 • Rustico Color

  Nové květináče Lechuza  RUSTICO Color jsou vyrobeny v italský stylu: jižní rostliny jako citroníky, palmy a rozmarýn v těchto květináčích nádherně vyniknou. V moderních barvách pískové, grafitové a šedé se báječně hodí ke květináčům CANTO Color a CUBETO Color. A další vyráběné barvy cihlová a bílá umocní letní atmosféru jižních krajů