Stolní květináče

Informace

Slevy

Stolní květináče

Stolní květináče Lechuza se svou velikostí a tvarem hodí ideálně na stoly, okenní parapety a kuchyňské linky.

Stolní květináče Počet produktů: 53

Podkategorie

 • Cube Color

  Květináče Lechuza Cube Color byly vyvinuty pro pěstování bez přesazování. Do dna květináče, v němž jste si přinesli rostlinu, vsunete hrot s knotem, vložíte do Cube Color a máte zasazeno! Cube Color jsou vyráběny ve dvou velikostech třech základních a několika limitovaných barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovou strukturou imitující jemně pletený ratan, sázecí vložku a trn se zavlažovacím knotem.

 • Delta truhlíky

  Truhlíky Lechuza Delta jsou vyráběny ve dvou velikostech a několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Truhlík Delta nemá zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, není možné jej použít ve venkovním prostředí.

 • Deltini

  Stolní květináče Lechuza Deltini se vyrábějí v několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Mini Cubi nemá zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, není možné jej použít ve venkovním prostředí.

 • Maxi Cubi

  Stolní květináče Lechuza Maxi Cubi  se vyrábějí v několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Mini Cubi nemá zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, není možné jej použít ve venkovním prostředí.

 • Mini Cubi

  Stolní květináče Lechuza Mini Cubi jsou nejmenší vyráběné květináče a jsou k dispozici v několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Mini Cubi nemá zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, není možné jej použít ve venkovním prostředí.

 • Mini Deltini

  Stolní květináče Lechuza Mini Deltini se vyrábějí v několika barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Mini Cubi nemá zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, není možné jej použít ve venkovním prostředí.

 • Yula

  Výrobky řady Yula jsou vyráběny ve dvou barevných kombinacích a to bílo-zelené a bílo-šedé. Vyrábí se květináč, taška a konvička.

na stránku
Zobrazují se 25 – 36 z 53 položek
Zobrazují se 25 – 36 z 53 položek