Canto Color sloup

Katalog

Povolené filtry:

  Informace

  • Canto grafitová

  • Canto šedá

  • Canto grafitová

  • Canto písková

  Canto Color sloup

  Květináče Canto Color sloup vyráběné ve třech barvách a dvou rozměrech na první pohled zaujmou svou povrchovou úpravou imitující vzhled kamene. Komplet obsahuje barevným obal, vyjímatelnou vložku v barvě obalu se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ...

  Květináče Canto Color sloup vyráběné ve třech barvách a dvou rozměrech na první pohled zaujmou svou povrchovou úpravou imitující vzhled kamene. Komplet obsahuje barevným obal, vyjímatelnou vložku v barvě obalu se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

  Zobrazit

  Canto Color sloup Počet produktů: 6

  Podkategorie

  • Canto Color sloup 30

   Květináče Canto Color sloup 30 jsou vyráběné ve třech barvách s povrchovou úpravou imitující vzhled kamene. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou vložku v barvě obalu se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

  • Canto Color sloup 40

   Květináče Canto Color sloup 40 jsou vyráběné ve třech barvách s povrchovou úpravou imitující vzhled kamene. Komplet obsahuje barevný obal, vyjímatelnou vložku v barvě obalu se zabudovanými úchyty, zavlažovací set a Lechuza Pon na drenážní vrstvu. Díky zabudovanému přepadu jsou použitelné jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí (po vyšroubování těsnící zátky uzavírající odtok přepadu).

  Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
  Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek