Cube Premium

Informace

 • Cube Premium

 • Cube Premium

 • Cube Premium

Cube Premium

Květináče Lechuza Cube Premium jsou jsou vyráběny ve třech velikostech a sedmi barvách. Komplet obsahuje obal s povrchovou úpravou stříkaným lakem ve variantě vysoký lesk či metalický mat, vyjímatelnou sázecí vložku (liner) a samozavlažovací set. Lze je použít jak v interiéru tak ve venkovním prostředí.

Cube Premium Počet produktů: 22

Podkategorie

 • Cube Premium 30

  Květináč Lechuza Cube Premium 30 je vyráběn ve čtyřech  barvách a při své velikosti 30x30x30cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 60cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

 • Cube Premium 40

  Květináč Lechuza Cube Premium 40 je vyráběn ve čtyřech  barvách a při své velikosti 40x40x40cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou do 100cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

 • Cube Premium 50

  Květináč Lechuza Cube Premium 50 je vyráběn v sedmi  barvách a při své velikosti 50x50x50cm (délka x hloubka x výška) je vhodný pro pěstování rostlin s výškou i nad 120cm. Má zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, je tedy možné jej použít ve venkovním prostředí. Komplet obsahuje květináč, vyjímatelnou sázecí vložku a samozavlažovací set.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 22 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 22 položek