Cube Color

Katalog

Informace

  • Cube Color

  • Cube Color

  • Cube Color

Cube Color

Květináče Lechuza Cube Color byly vyvinuty pro pěstování bez přesazování. Do dna květináče, v němž jste si přinesli rostlinu, vsunete hrot s knotem, vložíte do Cube Color a máte zasazeno! Cube Color jsou vyráběny ve dvou velikostech třech základních a několika limitovaných barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovo...

Květináče Lechuza Cube Color byly vyvinuty pro pěstování bez přesazování. Do dna květináče, v němž jste si přinesli rostlinu, vsunete hrot s knotem, vložíte do Cube Color a máte zasazeno! Cube Color jsou vyráběny ve dvou velikostech třech základních a několika limitovaných barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovou strukturou imitující jemně pletený ratan, sázecí vložku a trn se zavlažovacím knotem.

Zobrazit

Cube Color Počet produktů: 8

Podkategorie

  • Cube Color 14

    Květináče Lechuza Cube Color 14 byly vyvinuty pro pěstování bez přesazování. Jsou vhodné pro rostliny v květináčích o průměru 10 - 12 cm. Do dna květináče, v němž jste si přinesli rostlinu, vsunete hrot s knotem, vložíte do Cube Color 14 a máte zasazeno! Cube Color 14 jsou vyráběny ve třech základních a několika limitovaných barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovou strukturou imitující jemně pletený ratan, sázecí vložku a trn se zavlažovacím knotem.

  • Cube Color 16

    Květináče Lechuza Cube Color 16 byly vyvinuty pro pěstování bez přesazování. Jsou vhodné pro rostliny v květináčích o průměru 13 - 15 cm. Do dna květináče, v němž jste si přinesli rostlinu, vsunete hrot s knotem, vložíte do Cube Color 16 a máte zasazeno! Cube Color 16 jsou vyráběny ve třech základních barvách. Komplet obsahuje obal vyrobený z probarveného plastu s povrchovou strukturou imitující jemně pletený ratan, sázecí vložku a trn se zavlažovacím knotem.

Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek